VJ1206Y101KBAAT4X
Vishay VitramonVishay Vitramon
VJ1206Y101KBAAT4X Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ1206Y101KBAAT4X
Proizvajalec / znamka: Vishay / Vitramon
Opis izdelka CAP CER 100PF 50V X7R 1206
Podatkovni listi: VJ1206Y101KBAAT4X.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ1206Y101KBAAT4X
Številka dela VJ1206Y101KBAAT4X Proizvajalec Vishay Vitramon
Opis CAP CER 100PF 50V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 632601 pcs Podatkovni list VJ1206Y101KBAAT4X.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca 100pF
Debelina (maks.) X7R Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.132" L x 0.063" W (3.35mm x 1.60mm) Serija VJ OMD
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca Boardflex Sensitive
Ocene - Polarizacija 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca VJ1206Y101KBAAT4X
Vodilni stil 0.067" (1.70mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination, High Voltage Stopnja napak -
Razširjen opis 100pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10%
Opis CAP CER 100PF 50V X7R 1206