VJ1206Y122KBGAT4X
Vishay VitramonVishay Vitramon
VJ1206Y122KBGAT4X Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ1206Y122KBGAT4X
Proizvajalec / znamka: Vishay / Vitramon
Opis izdelka CAP CER 1200PF 1KV X7R 1206
Podatkovni listi: VJ1206Y122KBGAT4X.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ1206Y122KBGAT4X
Številka dela VJ1206Y122KBGAT4X Proizvajalec Vishay Vitramon
Opis CAP CER 1200PF 1KV X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 232328 pcs Podatkovni list VJ1206Y122KBGAT4X.pdf
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca 1200pF
Debelina (maks.) X7R Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.132" L x 0.063" W (3.35mm x 1.60mm) Serija VJ OMD
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca Boardflex Sensitive
Ocene - Polarizacija 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Številka izdelka proizvajalca VJ1206Y122KBGAT4X Vodilni stil 0.067" (1.70mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination, High Voltage
Stopnja napak - Razširjen opis 1200pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10% Opis CAP CER 1200PF 1KV X7R 1206