VJ1210Y152JXEAT5Z
Vishay VitramonVishay Vitramon
VJ1210Y152JXEAT5Z Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ1210Y152JXEAT5Z
Proizvajalec / znamka: Vishay / Vitramon
Opis izdelka CAP CER 1500PF 500V X7R 1210
Podatkovni listi: VJ1210Y152JXEAT5Z.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ1210Y152JXEAT5Z
Številka dela VJ1210Y152JXEAT5Z Proizvajalec Vishay Vitramon
Opis CAP CER 1500PF 500V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 119385 pcs Podatkovni list VJ1210Y152JXEAT5Z.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca 1500pF
Debelina (maks.) X7R Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija VJ HVArc Guard™
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Ocene - Polarizacija 1210 (3225 Metric)
Druga imena VJ1210Y152JXEAT5Z-ND delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Številka izdelka proizvajalca VJ1210Y152JXEAT5Z
Vodilni stil 0.067" (1.70mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
Razširjen opis 1500pF ±5% 500V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Opis CAP CER 1500PF 500V X7R 1210