VJ1825A102JXCAT
Vishay VitramonVishay Vitramon
VJ1825A102JXCAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ1825A102JXCAT
Proizvajalec / znamka: Vishay / Vitramon
Opis izdelka CAP CER 1000PF 200V C0G/NP0 1825
Podatkovni listi: VJ1825A102JXCAT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ1825A102JXCAT
Številka dela VJ1825A102JXCAT Proizvajalec Vishay Vitramon
Opis CAP CER 1000PF 200V C0G/NP0 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 138098 pcs Podatkovni list VJ1825A102JXCAT.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca 1000pF
Debelina (maks.) C0G, NP0 Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serija VJ
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Ocene - Polarizacija 1825 (4564 Metric)
Druga imena 720-1119-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Številka izdelka proizvajalca VJ1825A102JXCAT
Vodilni stil 0.086" (2.18mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
Razširjen opis 1000pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1825 (4564 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Opis CAP CER 1000PF 200V C0G/NP0 1825