VJ2225A103KBEAT4X
Vishay VitramonVishay Vitramon
VJ2225A103KBEAT4X Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ2225A103KBEAT4X
Proizvajalec / znamka: Vishay / Vitramon
Opis izdelka CAP CER 10000PF 500V NP0 2225
Podatkovni listi: VJ2225A103KBEAT4X.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ2225A103KBEAT4X
Številka dela VJ2225A103KBEAT4X Proizvajalec Vishay Vitramon
Opis CAP CER 10000PF 500V NP0 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 65585 pcs Podatkovni list VJ2225A103KBEAT4X.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca 10000pF
Debelina (maks.) C0G, NP0 Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.226" L x 0.250" W (5.74mm x 6.35mm) Serija VJ OMD
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca Boardflex Sensitive
Ocene - Polarizacija 2225 (5763 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Številka izdelka proizvajalca VJ2225A103KBEAT4X Vodilni stil 0.086" (2.18mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination, High Voltage
Stopnja napak - Razširjen opis 10000pF ±10% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2225 (5763 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10% Opis CAP CER 10000PF 500V NP0 2225