DCP4H161309FD4JSSD
WIMAWIMA
WIMA
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DCP4H161309FD4JSSD
Proizvajalec / znamka: WIMA
Opis izdelka CAP FILM 130UF 5% 500VDC RAD
Podatkovni listi: DCP4H161309FD4JSSD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DCP4H161309FD4JSSD
Številka dela DCP4H161309FD4JSSD Proizvajalec WIMA
Opis CAP FILM 130UF 5% 500VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4312 pcs Podatkovni list DCP4H161309FD4JSSD.pdf
Voltage Rating - DC 500V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 2.244" L x 1.378" W (57.00mm x 35.00mm) Serija -
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial - 4 Leads Druga imena 1928-1002
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Razdalja med vodikom 2.067" (52.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.969" (50.00mm)
Lastnosti - ESR (upornost ekvivalentne serije) 3.1 mOhms
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 130µF Film Capacitor 500V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads
Zmogljivost 130µF Aplikacije Automotive; DC Link, DC Filtering
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DCP37S565MTLF
DCP37S565MTLF
Proizvajalci: Amphenol FCI
Opis: CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Na zalogi: 8031 pcs
Prenesi: DCP37S565MTLF.pdf
RFQ
DCP4I056007JD4MSSD
DCP4I056007JD4MSSD
Proizvajalci: WIMA
Opis: CAP FILM 60UF 20% 600VDC RAD
Na zalogi: 9787 pcs
Prenesi: DCP4I056007JD4MSSD.pdf
RFQ
DCP42
DCP42
Proizvajalci: FLIR
Opis: PWR SUP 0-42V 160W 0-10A