DCP4L054007ID4MSSD
pregled izdelka
Številka dela: DCP4L054007ID4MSSD
Proizvajalec / znamka: WIMA
Opis izdelka CAP FILM 40UF 20% 800VDC RAD
Podatkovni listi: DCP4L054007ID4MSSD.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DCP4L054007ID4MSSD
Številka dela DCP4L054007ID4MSSD Proizvajalec WIMA
Opis CAP FILM 40UF 20% 800VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15674 pcs Podatkovni list DCP4L054007ID4MSSD.pdf
Voltage Rating - DC 800V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±20% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.634" L x 1.220" W (41.50mm x 31.00mm) Serija -
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial - 4 Leads Druga imena 1928-1015
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Razdalja med vodikom 1.476" (37.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.811" (46.00mm) Lastnosti -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 3.3 mOhms Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 40µF Film Capacitor 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads Zmogljivost 40µF