DCP4R254009JD4KSSD
pregled izdelka
Številka dela: DCP4R254009JD4KSSD
Proizvajalec / znamka: WIMA
Opis izdelka CAP FILM 40UF 10% 1300VDC RAD
Podatkovni listi: DCP4R254009JD4KSSD.pdf
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DCP4R254009JD4KSSD
Številka dela DCP4R254009JD4KSSD Proizvajalec WIMA
Opis CAP FILM 40UF 10% 1300VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8847 pcs Podatkovni list DCP4R254009JD4KSSD.pdf
Voltage Rating - DC 1300V (1.3kV) Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 2.244" L x 1.772" W (57.00mm x 45.00mm) Serija -
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial - 4 Leads Druga imena 1928-1034
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Razdalja med vodikom 2.067" (52.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 2.559" (65.00mm) Lastnosti -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 3.7 mOhms Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 40µF Film Capacitor 1300V (1.3kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads Zmogljivost 40µF