FKP1T006804B00JSC9
WIMAWIMA
FKP1T006804B00JSC9 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FKP1T006804B00JSC9
Proizvajalec / znamka: WIMA
Opis izdelka CAP FILM 680PF 5% 1600VDC RAD
Podatkovni listi: FKP1T006804B00JSC9.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FKP1T006804B00JSC9
Številka dela FKP1T006804B00JSC9 Proizvajalec WIMA
Opis CAP FILM 680PF 5% 1600VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 308694 pcs Podatkovni list FKP1T006804B00JSC9.pdf
Voltage Rating - DC 1600V (1.6kV) Voltage Rating - AC 650V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 1928-1137
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 680pF Film Capacitor 650V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 680pF Aplikacije High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT