FKS2D014701A00KSSD
WIMAWIMA
WIMA
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FKS2D014701A00KSSD
Proizvajalec / znamka: WIMA
Opis izdelka CAP FILM 4700PF 10% 100VDC RAD
Podatkovni listi: FKS2D014701A00KSSD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FKS2D014701A00KSSD
Številka dela FKS2D014701A00KSSD Proizvajalec WIMA
Opis CAP FILM 4700PF 10% 100VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 556069 pcs Podatkovni list FKS2D014701A00KSSD.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC 63V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 1928-1356
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.256" (6.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) natančen opis 4700pF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) Radial
Zmogljivost 4700pF Aplikacije High Pulse, DV/DT
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FKS-1/2
FKS-1/2
Proizvajalci: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Opis: KNOB 0.500" 1/2 INCH ROUND
Na zalogi: 4476 pcs
Prenesi:
RFQ
FKS2F011001A00KSSD
FKS2F011001A00KSSD
Proizvajalci: WIMA
Opis: CAP FILM 1000PF 10% 250VDC RAD
Na zalogi: 617705 pcs
Prenesi: FKS2F011001A00KSSD.pdf
RFQ
FKS2F011501A00MSSD
FKS2F011501A00MSSD
Proizvajalci: WIMA
Opis: CAP FILM 1500PF 20% 250VDC RAD
Prenesi: FKS2F011501A00MSSD.pdf
FKS
FKS
Proizvajalci: Panduit
Opis: CUTTER SHEARS TAPERED SHEAR 6"