MKS4F052207F00KSSD
WIMAWIMA
WIMA
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MKS4F052207F00KSSD
Proizvajalec / znamka: WIMA
Opis izdelka CAP FILM 22UF 10% 250VDC RAD
Podatkovni listi: MKS4F052207F00KSSD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MKS4F052207F00KSSD
Številka dela MKS4F052207F00KSSD Proizvajalec WIMA
Opis CAP FILM 22UF 10% 250VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30541 pcs Podatkovni list MKS4F052207F00KSSD.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 160V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.634" L x 0.748" W (41.50mm x 19.00mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 1928-1715
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Razdalja med vodikom 1.476" (37.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized natančen opis 22µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
Zmogljivost 22µF Aplikacije General Purpose