217-36CTE6
Wakefield-VetteWakefield-Vette
217-36CTE6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 217-36CTE6
Proizvajalec / znamka: Wakefield-Vette
Opis izdelka HEATSINK DPAK SMT TIN PLATED
Podatkovni listi: 217-36CTE6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 217-36CTE6
Številka dela 217-36CTE6 Proizvajalec Wakefield-Vette
Opis HEATSINK DPAK SMT TIN PLATED Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 245793 pcs Podatkovni list 217-36CTE6.pdf
Premer 0.600" (15.24mm) Tip Top Mount
Toplotna upornost @ Naravna 55.00°C/W Toplotna upornost @ Prisilni pretok zraka 16.00°C/W @ 200 LFM
Oblika Rectangular, Fins Serija 217
Izguba moči @ Temperaturni vzpon 1.0W @ 55°C Paket ohlajen D²Pak (TO-263), SOL-20, SOT-223, TO-220
Druga imena 139-808351-002
217-36CTE6-ND
21736CTE6
Q2679969
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Dokončaj materiala Tin Material Copper
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Dolžina 0.740" (18.80mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina izklopne baze (višina fin) 0.360" (9.14mm)
Premer - natančen opis Heat Sink D²Pak (TO-263), SOL-20, SOT-223, TO-220 Copper 1.0W @ 55°C Top Mount
Metoda pritrditve SMD Pad
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
217-36CTRE6
217-36CTRE6
Proizvajalci: Wakefield-Vette
Opis: BOARD LEVEL HEAT SINKS
Na zalogi: 167873 pcs
Prenesi: 217-36CTRE6.pdf
RFQ
Proizvajalci: Cannon
Opis: PV 76 22 W C/N
Na zalogi: 3402 pcs
Prenesi:
RFQ
Proizvajalci: Cannon
Opis: JAM NUT SPECIAL APD 1-7WAY
Prenesi: 217-8516-001.pdf
Proizvajalci: Mill-Max
Opis: CONN IC SKT DBL
Prenesi: 217-43-764-41-005000.pdf
Proizvajalci: Preci-Dip
Opis: DIL SOLDER TAIL 1.778MM
Prenesi:
Opis: PV 76 24 L C/N
Proizvajalci: Mill-Max
Opis: CONN IC SKT DBL
Opis: APD SEAL NUT
217-36CT6
217-36CT6
Proizvajalci: Wakefield-Vette
Opis: HEATSINK DPAK SMT TIN PLATED
Prenesi: 217-36CT6.pdf
Opis: PV 76 24 W C/N
Opis: PV 76 22 L C/N
Opis: PV 76 20 W C/N
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika