624-25ABT4
Wakefield-VetteWakefield-Vette
624-25ABT4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 624-25ABT4
Proizvajalec / znamka: Wakefield-Vette
Opis izdelka HEATSINK CPU 21MM SQ W/DBL TAPE
Podatkovni listi: 1.624-25ABT4.pdf2.624-25ABT4.pdf3.624-25ABT4.pdf
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije 624-25ABT4
Številka dela 624-25ABT4 Proizvajalec Wakefield-Vette
Opis HEATSINK CPU 21MM SQ W/DBL TAPE Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 4268 pcs Podatkovni list 1.624-25ABT4.pdf2.624-25ABT4.pdf3.624-25ABT4.pdf
Premer 0.827" (21.00mm) Tip Top Mount
Toplotna upornost @ Naravna - Toplotna upornost @ Prisilni pretok zraka 25.00°C/W @ 200 LFM
Oblika Square, Pin Fins Serija 624
Izguba moči @ Temperaturni vzpon - Paket ohlajen BGA
Druga imena 345-1059 Dokončaj materiala Black Anodized
Material Aluminum Dolžina 0.827" (21.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS non-compliant Višina izklopne baze (višina fin) 0.250" (6.35mm)
Premer - natančen opis Heat Sink BGA Aluminum Top Mount
Metoda pritrditve Thermal Tape, Adhesive (Included)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: EDAC Inc.
Opis: CONN D-SUB RCPT 9POS R/A SOLDER
Na zalogi: 18086 pcs
Prenesi: 624-009-661-032.pdf
RFQ
Proizvajalci: EDAC Inc.
Opis: CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER