0201B101K160CT
Walsin TechnologyWalsin Technology
Walsin Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0201B101K160CT
Proizvajalec / znamka: Walsin Technology
Opis izdelka CAP CER 100PF 16V X7R 0201
Podatkovni listi: 1.0201B101K160CT.pdf2.0201B101K160CT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0201B101K160CT
Številka dela 0201B101K160CT Proizvajalec Walsin Technology
Opis CAP CER 100PF 16V X7R 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5724467 pcs Podatkovni list 1.0201B101K160CT.pdf2.0201B101K160CT.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena 1292-1115-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 100pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric) Zmogljivost 100pF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Phoenix Contact
Opis: INSERTION BRIDGE 100POS
Na zalogi: 1875 pcs
Prenesi: 0201993.pdf
RFQ
Proizvajalci: Phoenix Contact
Opis: BRIDGE TERM BLOCK 20POS
Na zalogi: 6289 pcs
Prenesi: 0201867.pdf
RFQ
0201B101K250CT
0201B101K250CT
Proizvajalci: Walsin Technology
Opis: CAP CER 100PF 25V X7R 0201
Prenesi: 0201B101K250CT.pdf
0201B102K250CT
0201B102K250CT
Opis: CAP CER 1000PF 25V X7R 0201