0402B332J500CT
Walsin Technology CorporationWalsin Technology Corporation
Walsin Technology Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0402B332J500CT
Proizvajalec / znamka: Walsin Technology
Opis izdelka CAP CER MLCC 3300PF 50V X7R 0402
Podatkovni listi: 0402B332J500CT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
60000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0402B332J500CT
Številka dela 0402B332J500CT Proizvajalec Walsin Technology Corporation
Opis CAP CER MLCC 3300PF 50V X7R 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9581676 pcs Podatkovni list 0402B332J500CT.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 50V
Toleranca 3300pF Debelina (maks.) X7R
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija - RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Številka izdelka proizvajalca 0402B332J500CT
Vodilni stil 0.022" (0.55mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
Razširjen opis 3300pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Opis CAP CER MLCC 3300PF 50V X7R 0402