0402N220G500CT
pregled izdelka
Številka dela: 0402N220G500CT
Proizvajalec / znamka: Walsin Technology
Opis izdelka CAP CER 22PF 50V C0G/NP0 0402
Podatkovni listi: 1.0402N220G500CT.pdf2.0402N220G500CT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0402N220G500CT
Številka dela 0402N220G500CT Proizvajalec Walsin Technology
Opis CAP CER 22PF 50V C0G/NP0 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3252746 pcs Podatkovni list 1.0402N220G500CT.pdf2.0402N220G500CT.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 1292-1281-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 22pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) Zmogljivost 22pF