0603B153K500CT
Walsin TechnologyWalsin Technology
Walsin Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0603B153K500CT
Proizvajalec / znamka: Walsin Technology
Opis izdelka CAP CER 0.015UF 50V X7R 0603
Podatkovni listi: 1.0603B153K500CT.pdf2.0603B153K500CT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0603B153K500CT
Številka dela 0603B153K500CT Proizvajalec Walsin Technology
Opis CAP CER 0.015UF 50V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4403565 pcs Podatkovni list 1.0603B153K500CT.pdf2.0603B153K500CT.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.034" (0.87mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 1292-1402-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 33 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.015µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 0.015µF