1206B106K160CT
Walsin Technology CorporationWalsin Technology Corporation
Walsin Technology Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1206B106K160CT
Proizvajalec / znamka: Walsin Technology
Opis izdelka CAP CER MLCC 10UF 16V X7R 1206
Podatkovni listi: 1.1206B106K160CT.pdf2.1206B106K160CT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1206B106K160CT
Številka dela 1206B106K160CT Proizvajalec Walsin Technology Corporation
Opis CAP CER MLCC 10UF 16V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 858816 pcs Podatkovni list 1.1206B106K160CT.pdf2.1206B106K160CT.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 16V
Toleranca 10µF Debelina (maks.) X7R
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija - RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Številka izdelka proizvajalca 1206B106K160CT
Vodilni stil 0.075" (1.90mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
Razširjen opis 10µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10%
Opis CAP CER MLCC 10UF 16V X7R 1206