BR1D30UC
WeidmullerWeidmuller
Weidmuller
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BR1D30UC
Proizvajalec / znamka: Weidmuller
Opis izdelka CB MCB 489 1P D 30A ACDC
Podatkovni listi: BR1D30UC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BR1D30UC
Številka dela BR1D30UC Proizvajalec Weidmuller
Opis CB MCB 489 1P D 30A ACDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3134 pcs Podatkovni list BR1D30UC.pdf
Voltage Rating - DC 60V Voltage Rating - AC 277V
Serija BRxxxUC Število Poljakov 1
Tip montaže DIN Rail Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Napetost osvetlitve (nominalno) - Osvetlitev None
Trenutna ocena 30A Tip prekinjevalca Thermal Magnetic