BR2D13UC
WeidmullerWeidmuller
Weidmuller
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BR2D13UC
Proizvajalec / znamka: Weidmuller
Opis izdelka CB MCB 489 2P D 13A ACDC
Podatkovni listi: BR2D13UC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BR2D13UC
Številka dela BR2D13UC Proizvajalec Weidmuller
Opis CB MCB 489 2P D 13A ACDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1584 pcs Podatkovni list BR2D13UC.pdf
Voltage Rating - DC 125V Voltage Rating - AC 480V
Serija BRxxxUC Število Poljakov 2
Tip montaže DIN Rail Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Napetost osvetlitve (nominalno) - Osvetlitev None
Trenutna ocena 13A Tip prekinjevalca Thermal Magnetic