SU1C12UC
WeidmullerWeidmuller
Weidmuller
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SU1C12UC
Proizvajalec / znamka: Weidmuller
Opis izdelka CB PROTECTOR 1077 1P C 12A ACDC
Podatkovni listi: SU1C12UC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SU1C12UC
Številka dela SU1C12UC Proizvajalec Weidmuller
Opis CB PROTECTOR 1077 1P C 12A ACDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4803 pcs Podatkovni list SU1C12UC.pdf
Voltage Rating - DC 60V Voltage Rating - AC 277V
Serija SUxxxUC Število Poljakov 1
Tip montaže DIN Rail Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Napetost osvetlitve (nominalno) - Osvetlitev None
Trenutna ocena 12A Tip prekinjevalca Thermal Magnetic