W25Q80BLSNIG
Winbond Electronics CorporationWinbond Electronics Corporation
Winbond Electronics Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: W25Q80BLSNIG
Proizvajalec / znamka: Winbond Electronics Corporation
Opis izdelka IC FLASH 8M SPI 80MHZ 8SOIC
Podatkovni listi: W25Q80BLSNIG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije W25Q80BLSNIG
Številka dela W25Q80BLSNIG Proizvajalec Winbond Electronics Corporation
Opis IC FLASH 8M SPI 80MHZ 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 193192 pcs Podatkovni list W25Q80BLSNIG.pdf
Čas cikla pisanja - 800µs Napetost - oskrba 2.3 V ~ 3.6 V
Tehnologija FLASH - NOR Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC
Serija SpiFlash® Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Velikost pomnilnika 8Mb (1M x 8)
Pomnilniški vmesnik SPI Format pomnilnika FLASH
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis FLASH - NOR Memory IC 8Mb (1M x 8) SPI 80MHz 8-SOIC
Frekvenca ure 80MHz