150120BS75000
Wurth Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 150120BS75000
Proizvajalec / znamka: Wurth Electronics
Opis izdelka LED BLUE CLEAR 1206 SMD
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 150120BS75000
Številka dela 150120BS75000 Proizvajalec Wurth Electronics
Opis LED BLUE CLEAR 1206 SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 427121 pcs Podatkovni list
Valovna dolžina - vrh 465nm Valovna dolžina - prevladujoča 470nm
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 3.2V Kotni kot 140°
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 3.20mm L x 1.60mm W
Serija WL-SMCW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 732-4989-2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Millicandela Ocena 145mcd Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Preglednost objektiva Clear Stil / velikost objektiva Rectangle with Flat Top, 2.00mm x 1.60mm
Barva objektiva Colorless Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina (maks.) 0.69mm Lastnosti -
natančen opis Blue 470nm LED Indication - Discrete 3.2V 1206 (3216 Metric) Tok - preskus 20mA
Konfiguracija Standard Barva Blue
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
150120RS75000
150120RS75000
Proizvajalci: Wurth Electronics
Opis: LED RED CLEAR 1206 SMD
Na zalogi: 440535 pcs
Prenesi:
RFQ
15011
Proizvajalci: Desco
Opis: ESD MAT CV280 BLACK 48X40'
Na zalogi: 99 pcs
Prenesi: 15011.pdf
RFQ
Proizvajalci: Weidmuller
Opis: TERM BLOCK PLUG 18POS STR 5.08MM
Na zalogi: 5107 pcs
Prenesi: 1501160000.pdf
150120YS75000
150120YS75000
Opis: LED YELLOW CLEAR 1206 SMD
Prenesi:
Proizvajalci: Weidmuller
Opis: TERM BLOCK PLUG 19POS STR 5.08MM
150120SS75000
150120SS75000
Opis: LED RED CLEAR 1206 SMD
150120GS75000
150120GS75000
Opis: LED GREEN CLEAR 1206 SMD
Proizvajalci: SCS
Opis: STATIC BAG MET-OUT 11"X15" 1=1EA
15012
Proizvajalci: Desco
Opis: ESD MAT CV280 BLACK 48X60'
Na zalogi: 64 pcs
150120AS75000
150120AS75000
Opis: LED AMBER CLEAR 1206 SMD
150120VS75000
150120VS75000
Opis: LED GREEN CLEAR 1206 SMD
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika