74271211S
Wurth Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 74271211S
Proizvajalec / znamka: Wurth Electronics
Opis izdelka FERRITE CORE 425 OHM HINGED 21MM
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
18 pcs
36 pcs
180 pcs
360 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 74271211S
Številka dela 74271211S Proizvajalec Wurth Electronics
Opis FERRITE CORE 425 OHM HINGED 21MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8498 pcs Podatkovni list
Tip Round Serija Star-Tec
Ocene - Zunanja dimenzija 1.850" W x 1.693" H (47.00mm x 43.00mm)
Druga imena 732-9641 Tip montaže Free Hanging
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material 4W620
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Dolžina 2.205" (56.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Notranja dimenzija 0.827" Dia (21.00mm)
Impedanca @ Pogostost 425 Ohm @ 100MHz natančen opis Hinged (Snap On), Key Required Free Hanging Ferrite Core 425 Ohm @ 100MHz ID 0.827" Dia (21.00mm) OD 1.850" W x 1.693" H (47.00mm x 43.00mm) Length 2.205" (56.00mm)
Oblikovanje Hinged (Snap On), Key Required
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
74271221S
74271221S
Proizvajalci: Wurth Electronics
Opis: FERRITE CORE 270 OHM HINGED
Na zalogi: 19512 pcs
Prenesi:
RFQ
Na zalogi: 18009 pcs
Prenesi:
RFQ
Opis: FERRITE 525OHM HINGED 24.99MM
Opis: FERRITE 417OHM HINGED 15.01MM
Opis: FERRITE CORE 273 OHM HINGED
Opis: FERRITE CORE 182 OHM HINGED 5MM
Opis: FERRITE CORE 265 OHM HINGED
Opis: FERRITE CORE 425 OHM HINGED 21MM
Opis: FERRITE CORE 241 OHM HINGED
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika