890324025006CS
Wurth Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 890324025006CS
Proizvajalec / znamka: Wurth Electronics
Opis izdelka CAP FILM 0.033UF 10% 275VAC RAD
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 890324025006CS
Številka dela 890324025006CS Proizvajalec Wurth Electronics
Opis CAP FILM 0.033UF 10% 275VAC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 332887 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 275V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Serija WCAP-FTX2
Ocene X2 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 732-5792
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.453" (11.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.033µF Film Capacitor 275V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.033µF Aplikacije EMI, RFI Suppression
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
890324025011CS
890324025011CS
Proizvajalci: Wurth Electronics
Opis: CAP FILM 0.056UF 10% 275VAC RAD
Na zalogi: 213165 pcs
Prenesi:
RFQ
Opis: CAP FILM 0.047UF 10% 275VAC RAD
Na zalogi: 259825 pcs
Prenesi:
RFQ
Opis: CAP FILM 0.027UF 10% 275VAC RAD
Opis: CAP FILM 0.47UF 10% 275VAC RAD
Opis: CAP FILM 0.033UF 10% 275VAC RAD
Opis: CAP FILM 0.039UF 10% 275VAC RAD
Opis: CAP FILM 0.33UF 10% 275VAC RAD
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika