890334025043CS
Wurth Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 890334025043CS
Proizvajalec / znamka: Wurth Electronics
Opis izdelka CAP FILM 0.56UF 10% 310VAC RAD
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 890334025043CS
Številka dela 890334025043CS Proizvajalec Wurth Electronics
Opis CAP FILM 0.56UF 10% 310VAC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 130956 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 310V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm) Serija WCAP-FTXX
Ocene X2 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 732-5756
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.610" (15.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.56µF Film Capacitor 310V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.56µF Aplikacije EMI, RFI Suppression
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Wurth Electronics
Opis: CAP FILM 0.47UF 10% 310VAC RAD
Na zalogi: 169901 pcs
Prenesi:
RFQ
890334026007CS
890334026007CS
Opis: WCAP-FTXX FILM CAPACITORS 22.5X2
Na zalogi: 170247 pcs
Prenesi:
RFQ
Opis: CAP FILM 0.33UF 10% 310VAC RAD
Opis: CAP FILM 0.68UF 10% 310VAC RAD
Opis: CAP FILM 0.56UF 10% 310VAC RAD
Opis: CAP FILM 0.27UF 10% 310VAC RAD
Opis: CAP FILM 0.22UF 10% 310VAC RAD
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika