DTE4024S5V1
XP PowerXP Power
DTE4024S5V1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DTE4024S5V1
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC/DC CONVERTER 5.1V 40W
Podatkovni listi: DTE4024S5V1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DTE4024S5V1
Številka dela DTE4024S5V1 Proizvajalec XP Power
Opis DC/DC CONVERTER 5.1V 40W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1649 pcs Podatkovni list DTE4024S5V1.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5.1V
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 4.41" L x 2.51" W x 1.01" H (112.0mm x 63.8mm x 25.6mm)
Serija DTE40 Moč (Watts) 40W
Pakiranje Bulk Druga imena 1470-3364
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Učinkovitost 90% Tok - izhod (maks.) 8A