JCD0648S12
XP PowerXP Power
JCD0648S12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JCD0648S12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 6W
Podatkovni listi: JCD0648S12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JCD0648S12
Številka dela JCD0648S12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 6W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4739 pcs Podatkovni list JCD0648S12.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 72V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.25" L x 0.80" W x 0.41" H (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm)
Serija JCD Moč (Watts) 6W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 7 Leads
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti OCP, OVP, SCP Učinkovitost 84%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 500mA 36V - 72V Input Tok - izhod (maks.) 500mA