JCE0624S3V3
XP PowerXP Power
JCE0624S3V3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JCE0624S3V3
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 6W
Podatkovni listi: JCE0624S3V3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JCE0624S3V3
Številka dela JCE0624S3V3 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 6W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6937 pcs Podatkovni list JCE0624S3V3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.25" L x 0.80" W x 0.41" H (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm)
Serija JCE Moč (Watts) 6W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 7 Leads
Druga imena 1470-1939-5 delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, SCP, UVLO
Učinkovitost 74% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1.4A 18V - 36V Input
Tok - izhod (maks.) 1.4A Aplikacije ITE (Commercial)