QSB35024S3V3
XP PowerXP Power
QSB35024S3V3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QSB35024S3V3
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 350W
Podatkovni listi: QSB35024S3V3.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 879 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 879 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QSB35024S3V3
Številka dela QSB35024S3V3 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 350W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 879 pcs Podatkovni list QSB35024S3V3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.40" L x 2.28" W x 0.52" H (61.0mm x 57.9mm x 13.2mm)
Serija QSB Moč (Watts) 350W
Pakiranje Box Paket / primer 9-DIP Module
Druga imena 1470-4165
QSB35024S3V3-ND
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Učinkovitost 88% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 70A 18V - 36V Input
Tok - izhod (maks.) 70A Nadzorne funkcije Enable, Active High