XC4VSX55-10FFG1148I
XilinxXilinx
XC4VSX55-10FFG1148I Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XC4VSX55-10FFG1148I
Proizvajalec / znamka: Xilinx
Opis izdelka IC FPGA 640 I/O 1148FCBGA
Podatkovni listi: XC4VSX55-10FFG1148I.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 47 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 47 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije XC4VSX55-10FFG1148I
Številka dela XC4VSX55-10FFG1148I Proizvajalec Xilinx
Opis IC FPGA 640 I/O 1148FCBGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 47 pcs Podatkovni list XC4VSX55-10FFG1148I.pdf
Napetost - oskrba 1.14 V ~ 1.26 V Skupni RAM bitov 5898240
Paket naprave za dobavitelja 1148-FCPBGA (35x35) Serija Virtex®-4 SX
Paket / primer 1148-BBGA, FCBGA delovna temperatura -40°C ~ 100°C (TJ)