Y0089383R000AP0L
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y0089383R000AP0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Opis izdelka RES 383 OHM 0.6W 0.05% RADIAL
Podatkovni listi: Y0089383R000AP0L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y0089383R000AP0L
Številka dela Y0089383R000AP0L Proizvajalec Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Opis RES 383 OHM 0.6W 0.05% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9997 pcs Podatkovni list Y0089383R000AP0L.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.6W
Napetost - razčlenitev - Debelina (maks.) ±5ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm) Serija RNC90Y
RoHS Status Bulk Polarizacija Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Številka izdelka proizvajalca Y0089383R000AP0L
Višina - sedež (maks.) 0.336" (8.53mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive
FIFO's 2 Razširjen opis 383 Ohm ±0.05% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.05% Opis RES 383 OHM 0.6W 0.05% RADIAL