Y16252K08000Q23W
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y16252K08000Q23W Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y16252K08000Q23W
Proizvajalec / znamka: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Opis izdelka RES SMD 2.08KOHM 0.02% 0.3W 1206
Podatkovni listi: Y16252K08000Q23W.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije Y16252K08000Q23W
Številka dela Y16252K08000Q23W Proizvajalec Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Opis RES SMD 2.08KOHM 0.02% 0.3W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 6252 pcs Podatkovni list Y16252K08000Q23W.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.3W
Napetost - razčlenitev 1206 Debelina (maks.) ±0.2ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm) Serija VSMP
RoHS Status Tray - Waffle Polarizacija 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Številka izdelka proizvajalca Y16252K08000Q23W
Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive
FIFO's 2 Razširjen opis 2.08k Ohm ±0.02% 0.3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil