Y162850K0000Q16R
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y162850K0000Q16R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y162850K0000Q16R
Proizvajalec / znamka: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Opis izdelka RES SMD 50K OHM 0.02% 3/4W 2512
Podatkovni listi: Y162850K0000Q16R.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y162850K0000Q16R
Številka dela Y162850K0000Q16R Proizvajalec Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Opis RES SMD 50K OHM 0.02% 3/4W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3968 pcs Podatkovni list Y162850K0000Q16R.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.75W, 3/4W
Napetost - razčlenitev 2512 Debelina (maks.) ±0.2ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.249" L x 0.127" W (6.32mm x 3.23mm) Serija VSMP
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 2512 (6432 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Številka izdelka proizvajalca Y162850K0000Q16R
Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive
FIFO's 2 Razširjen opis 50k Ohm ±0.02% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.02% Opis RES SMD 50K OHM 0.02% 3/4W 2512