9C04021A1821FLHF3
YageoYageo
9C04021A1821FLHF3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 9C04021A1821FLHF3
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 1.82K OHM 1% 1/16W 0402
Podatkovni listi: 9C04021A1821FLHF3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 9C04021A1821FLHF3
Številka dela 9C04021A1821FLHF3 Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 1.82K OHM 1% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5227 pcs Podatkovni list 9C04021A1821FLHF3.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija 9C Odpornost 1.82 kOhms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 311-1.82KLCT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 1.82 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thick Film