9C04021A1R10JGHF3
YageoYageo
9C04021A1R10JGHF3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 9C04021A1R10JGHF3
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 1.1 OHM 5% 1/16W 0402
Podatkovni listi: 9C04021A1R10JGHF3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 9C04021A1R10JGHF3
Številka dela 9C04021A1R10JGHF3 Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 1.1 OHM 5% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4978 pcs Podatkovni list 9C04021A1R10JGHF3.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±500ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija 9C Odpornost 1.1 Ohms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 311-1.1JCT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 1.1 Ohms ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thick Film