9C06031A36R0JLHFT
YageoYageo
9C06031A36R0JLHFT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 9C06031A36R0JLHFT
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 36 OHM 5% 1/10W 0603
Podatkovni listi: 9C06031A36R0JLHFT.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 9C06031A36R0JLHFT
Številka dela 9C06031A36R0JLHFT Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 36 OHM 5% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5158 pcs Podatkovni list 9C06031A36R0JLHFT.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija 9C Odpornost 36 Ohms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 232270260369
311-36GTR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 36 Ohms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thick Film