9C08052A7504JLHFT
YageoYageo
9C08052A7504JLHFT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 9C08052A7504JLHFT
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 7.5M OHM 5% 1/8W 0805
Podatkovni listi: 9C08052A7504JLHFT.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 9C08052A7504JLHFT
Številka dela 9C08052A7504JLHFT Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 7.5M OHM 5% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5625 pcs Podatkovni list 9C08052A7504JLHFT.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija 9C Odpornost 7.5 MOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 311-7.5MACT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 7.5 MOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film