9C08052A9311FKHFT
YageoYageo
9C08052A9311FKHFT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 9C08052A9311FKHFT
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 9.31K OHM 1% 1/8W 0805
Podatkovni listi: 9C08052A9311FKHFT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 9C08052A9311FKHFT
Številka dela 9C08052A9311FKHFT Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 9.31K OHM 1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4207 pcs Podatkovni list 9C08052A9311FKHFT.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija 9C Odpornost 9.31 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 232273469312
311-9.31KCTR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 9.31 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film