9C12063A4641FKHFT
YageoYageo
9C12063A4641FKHFT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 9C12063A4641FKHFT
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 4.64K OHM 1% 1/4W 1206
Podatkovni listi: 9C12063A4641FKHFT.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 9C12063A4641FKHFT
Številka dela 9C12063A4641FKHFT Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 4.64K OHM 1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4067 pcs Podatkovni list 9C12063A4641FKHFT.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Serija 9C Odpornost 4.64 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 232272464642
311-4.64KFTR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 4.64 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film