9C12063A4701JLHFT
YageoYageo
9C12063A4701JLHFT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 9C12063A4701JLHFT
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 4.7K OHM 5% 1/4W 1206
Podatkovni listi: 9C12063A4701JLHFT.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 9C12063A4701JLHFT
Številka dela 9C12063A4701JLHFT Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 4.7K OHM 5% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5957 pcs Podatkovni list 9C12063A4701JLHFT.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Serija 9C Odpornost 4.7 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 311-4.7KECT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 4.7 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film