9T04021A27R4DBHF3
YageoYageo
9T04021A27R4DBHF3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 9T04021A27R4DBHF3
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 27.4 OHM 0.5% 1/16W 0402
Podatkovni listi: 9T04021A27R4DBHF3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 9T04021A27R4DBHF3
Številka dela 9T04021A27R4DBHF3 Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 27.4 OHM 0.5% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5524 pcs Podatkovni list 9T04021A27R4DBHF3.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.063W, 1/16W
Napetost - razčlenitev 0402 Debelina (maks.) ±100ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija RT
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 0402 (1005 Metric)
Druga imena 2390 407 62749
delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca 9T04021A27R4DBHF3
Višina - sedež (maks.) 0.014" (0.35mm) Lastnosti -
FIFO's 2 Razširjen opis 27.4 Ohm ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.5% Opis RES SMD 27.4 OHM 0.5% 1/16W 0402