9T04021A78R7FBHF3
YageoYageo
9T04021A78R7FBHF3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 9T04021A78R7FBHF3
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 78.7 OHM 1% 1/16W 0402
Podatkovni listi: 9T04021A78R7FBHF3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 9T04021A78R7FBHF3
Številka dela 9T04021A78R7FBHF3 Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 78.7 OHM 1% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4764 pcs Podatkovni list 9T04021A78R7FBHF3.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija RT Odpornost 78.7 Ohms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 2390 407 77879
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.014" (0.35mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 78.7 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film