9T06031A15R0FBHFT
YageoYageo
9T06031A15R0FBHFT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 9T06031A15R0FBHFT
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 15 OHM 1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: 9T06031A15R0FBHFT.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 9T06031A15R0FBHFT
Številka dela 9T06031A15R0FBHFT Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 15 OHM 1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4895 pcs Podatkovni list 9T06031A15R0FBHFT.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija RT Odpornost 15 Ohms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 2390 404 71509
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 15 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film