9T06031A4872CBHFT
YageoYageo
9T06031A4872CBHFT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 9T06031A4872CBHFT
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 48.7K OHM 1/10W 0603
Podatkovni listi: 9T06031A4872CBHFT.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 9T06031A4872CBHFT
Številka dela 9T06031A4872CBHFT Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 48.7K OHM 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4202 pcs Podatkovni list 9T06031A4872CBHFT.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.1W, 1/10W
Napetost - razčlenitev 0603 Debelina (maks.) ±100ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serija RT
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 0603 (1608 Metric)
Druga imena 2390 404 54873
delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca 9T06031A4872CBHFT
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti -
FIFO's 2 Razširjen opis 48.7k Ohm ±0.25% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.25% Opis RES SMD 48.7K OHM 1/10W 0603