9T08052A12R4CAHFT
YageoYageo
9T08052A12R4CAHFT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 9T08052A12R4CAHFT
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 12.4 OHM 0.25% 1/8W 0805
Podatkovni listi: 9T08052A12R4CAHFT.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 9T08052A12R4CAHFT
Številka dela 9T08052A12R4CAHFT Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 12.4 OHM 0.25% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4375 pcs Podatkovni list 9T08052A12R4CAHFT.pdf
Toleranca ±0.25% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RT Odpornost 12.4 Ohms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 2390 601 51249
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 12.4 Ohms ±0.25% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film