9T08052A1873FBHFT
YageoYageo
9T08052A1873FBHFT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 9T08052A1873FBHFT
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 187K OHM 1% 1/8W 0805
Podatkovni listi: 9T08052A1873FBHFT.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 9T08052A1873FBHFT
Številka dela 9T08052A1873FBHFT Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 187K OHM 1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5276 pcs Podatkovni list 9T08052A1873FBHFT.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RT Odpornost 187 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 2390 401 71874
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 187 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film