9T12062A10R7CBHFT
YageoYageo
9T12062A10R7CBHFT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 9T12062A10R7CBHFT
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 10.7 OHM 0.25% 1/8W 1206
Podatkovni listi: 9T12062A10R7CBHFT.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 9T12062A10R7CBHFT
Številka dela 9T12062A10R7CBHFT Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 10.7 OHM 0.25% 1/8W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5727 pcs Podatkovni list 9T12062A10R7CBHFT.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.125W, 1/8W
Napetost - razčlenitev 1206 Debelina (maks.) ±100ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) Serija RT
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 1206 (3216 Metric)
Druga imena 2390 411 51079
delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca 9T12062A10R7CBHFT
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti -
FIFO's 2 Razširjen opis 10.7 Ohm ±0.25% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.25% Opis RES SMD 10.7 OHM 0.25% 1/8W 1206