9T12062A24R9FBHFT
YageoYageo
9T12062A24R9FBHFT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 9T12062A24R9FBHFT
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 24.9 OHM 1% 1/8W 1206
Podatkovni listi: 9T12062A24R9FBHFT.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 9T12062A24R9FBHFT
Številka dela 9T12062A24R9FBHFT Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 24.9 OHM 1% 1/8W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5998 pcs Podatkovni list 9T12062A24R9FBHFT.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Serija RT Odpornost 24.9 Ohms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 2390 411 72499
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 24.9 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film