AA0201FR-0717R8L
YageoYageo
AA0201FR-0717R8L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AA0201FR-0717R8L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 17.8 OHM 1% 1/20W 0201
Podatkovni listi: AA0201FR-0717R8L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AA0201FR-0717R8L
Številka dela AA0201FR-0717R8L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 17.8 OHM 1% 1/20W 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4113068 pcs Podatkovni list AA0201FR-0717R8L.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0201 Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija AA Odpornost 17.8 Ohms
Moč (Watts) 0.05W, 1/20W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.010" (0.26mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 17.8 Ohms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film